Výdělek snadno a rychle

Ohodnoťte tento web- TopWeb

MoneyBookers

Návod pro založení ZDARMA online konta MONEYBOOKERS

Moneybookers je anglická bankovní společnost, která má bankovní účty ve více než 30 zemí, mezi nimiž nechybí Česko a Slovensko. Proto se pro nás stává nejvýhodnější a nejlevnější způsob přepravy peněz. Po registraci můžete poslat peníze na Váš účet u Moneybookers a odtud je dále dle potřeby převést jinému uživateli Moneybookers, tj. můžete poslat peníze s minimálními poplatky komukoliv na světě. Stejně tak můžete převést finanční prostředky z reklamních kampaní na svůj Moneybookers účet a odtud pak na svůj domácí bankovní účet.Vklad na Moneybookers účet je bez poplatku. Zaplatíte pouze tuzemský bankovní převod (cca 2-8 Kč). Nemusíte mít devizový účet, stačí obyčejný bankovní účet u kterékoliv banky.

Registrace je nezávazná a bezplatná:

1. Klikneme na ikonu MoneyBookers.

2. Ihned po kliknutí, následuje přesměrování na zabezpečené stránky MoneyBookers.

3. Klikneme na ikonu (zaregistrovat) nebo vlevo na (registrovat).

3. Zobrazí se Vám formulář, který vyplňte následovně:


Legenda:


Email =Váš e-mail, POZOR ! Tento E-mail slouží k Vaší identifikaci v systému Moneybookers


Confirm= email znovu Váš e-mail pro kontrolu


Password= heslo


Confirm password= znovu Vaše heslo pro kontrolu


Address 1= ulice, č. domu


Address 2= vyplňte, pokud je ulice delší anebo je jiný doplněk adresy


City/Town= město


State/region region= můžete výplnit např. Morava anebo nic


Post Code PSČ = vyplňujte bez mezery, např. 61322


Country stát = vyberte Czech Republic (nebo ten stát, kde se právě nacházíte)


Phone Number= číslo Vašeho telefonu - pevné linky


Mobile Number= číslo Vašeho mobilního telefonu


Date of Birth= datum narození ve formátu den/měsíc/rok


Currency= měna, můžete vybrat i Czech Koruna


Preferred language= preferovaný jazyk, vyberte co je Vám bližší, angličtina, němčina,...


Turning Number= zde vypište pro kontrolu vygenerované číslo

4. Po úspěšné registraci je ješte potřeba verifikovat, ověřit platnost Vaší e-mailové adresy. V menu Profile v položce List of e-mail addresses klikněte na odkaz "Manage" a vložte kontrolní kód, který jste obdrželi na Váš email uvedený při registraci. Tímto krokem potvrdíte pravost a funkčnost Vašeho e-mailu


5. Pokud si chcete do Moneybookers poslat peníze bankovním převodem, je nutné uvést informace o Vašem bankovním účtu. Pri výběru peněz z Moneybookers budou zaslány na Vámi uvedený účet. V menu Profile v položce List of bank accounts uveďte údaje o Vaší bance bez diakritiky (stát, město, název banky a číslo účtu např.: 12345678/1234). A můžete začít posílat a vybírat své peníze v Moneybookers.Poznámka: Protože Moneybookers používá jako identifikátor uživatele jeho e-mailovou adresu, e-mailová adresa uvedená v Moneybookers by měla být shodná s adresou, kterou máte uvedenou v reklamních kampaních, v sázkové kanceláři, kasinu nebo u jiné internetové služby, se kterou chcete provádět transakce.
Vložení penězMoneybookers má účet v Čechách. Peníze si můžete do Moneybookers poslat následujícím způsobem. Klikněte na odkaz Upload Funds, zaškrtněte Bank Transfer a zadejte sumu, kterou chcete odeslat do Moneybookers. Zadaná suma může být i vyšší, než jakou ve skutečnosti odešlete. Po odeslání formuláře se zobrazí níže uvedené údaje potřebné pro bankovní převod, odešlou se i na Váš e-mail. Číslo transakce "Transaction ID" je variabilní symbol. Peníze si pošlete do Moneybookers klasickým vnitrostátním bankovním převodem v korunách. Pokud jste si v Moneybookers při registraci zvolili jinou měnu (Euro, USD), odeslané koruny se automaticky přepočítají.
Údaje potřebné pro převod peněz z České republiky


Příjemce: Moneybookers Ltd.


Banka: Živnostenská banka


Č. účtu: 4227514004/0400


Částka: Vámi zvolená částka v korunách


Variabilní symbol: číslo -Transaction ID


Konstantní symbol: např. 0308

Údaje potřebné pro převod peněz ze Slovenska


Příjemce: Moneybookers Ltd.


Banka: HVB Slovakia


Č. účtu: 01428014002/8080


Částka: Vámi zvolená částka v korunách


Variabilní symbol: číslo -Transaction ID


Konstantní symbol: např. 0308


Pokud jste v Moneybookers zadali příkaz k transakci a rozmysleli jste si to, nic se neděje, můžete ji kdykoliv smazat.

Po odeslaní Vám do 3 dnů peníze naběhnou na účet v Moneybookers a budete o tom informovaní emailem.Když budete chtít uskutečnit vklad, deposit do sázkové kanceláře, kasina nebo jiné služby, vyberete si v sázkové kanceláři, kasinu nebo v jiné službě spůsob platby (depositu) z Moneybookers a zadáte sumu, kterou chcete převést z Moneybookers. Otevře se internetová stránka Moneybookers a převod potvrdíte heslem. Převod se uskuteční v krátkém čase a Vy můžete hrát, nakupovat nebo uskutečňovat jiné transakce.
Výběr penězPokud si chcete poslat zpět peníze z Moneybookers na Váš bankovní účet ve Vaší bance, klikněte v Moneybookers na odkaz Withdraw a uveďte sumu, ktorou si přejete vybrat. Peníze se pošlou na Váš bankovní účet, který máte uvedený v Moneybookers. Převod na Váš bankovní účet potrvá přibližně tři dny.

Všechny finanční transakce jsou zaznamenány v menu History.

Poznámka: Pokud máte v Moneybookers účet např. v korunách a v sázkové kanceláři nebo v kasinu v jiné měně, při převodu se měny automaticky přepočítají.

Převod mezi uživateli Moneybookers


I samotní uživatelé Moneybookers si mohou mezi sebou převádět peníze, které mají na účtu v Moneybookers. Moneybookers používá jako identifikátor uživatele e-mailovou adresu. Po přihlášení klikněte na odkaz Send Money, uveďte sumu, kterou chcete poslat (různé měny sa automaticky přepočítají), zaškrtněte příslušnou (první) volbu. V dalším kroku uveďte e-mail příjemce peněz, pokud chcete, můžete mu ve formuláři napsat nějaký vzkaz týkající se platby. Můžete si také zvolit, zda jde o jednorázovou transakci nebo o nějakou pravidelnou platbu. Po odeslání bude příjemce informován e-mailem a peníze mu naběhnou na jeho účet v Moneybookers.

 
http://ptp.prasule.eu/promote.php?id=macovo ZONA.CZ Seznam WZ Najdu vše na jednom místě - Najduvse.cz Alfa ElchronToplink - katalog odkazů Citysearch.cz ZDROJ.cz - katalog odkazů Služby pro Váš web a nejen to! http://ptp.prasule.eu/promote2.php?id=macovo