Výdělek snadno a rychle

Ohodnoťte tento web- TopWeb

Aukro

Aukro.cz je online aukční systém, který Vám dá nejen možnost výdělku, ale možnost dobré koupě či naopak prodeje již nepotřebných věcí. Tento systém se dá samozřejmě použít i k podnikání jako internetový obchod. Ihned po registraci můžet na Aukru jen nakupovat věci, k tomu aby jste molhi prodávat musíte svůj účet aktivovat. Doporučuji provést aktivaci okamžitě. Aktivace je jednoduchá, na Vaši adresu Vám bude poslán aktivační kód, který zadáte v nastavení svého účtu a je to, jde prostě o to, ověřit správnost Vaší adresy. Po registraci do aukro každý obdrrží 50Kč!

Co to je partnerský program? Partnerský Program umožnuje každému propagovat Aukro pomocí banneru umístených na jeho WWW stránkách. Pokaždé, když nekdo klikne na banner, dostanete od Aukra 0,70 Kc. Pokud se navíc tento uživatel zaregistruje a plne aktivuje svuj úcet, dostanete od Aukra za každého takového uživatele 150 Kc.


Kdo se muže zúcastnit Partnerského Programu Aukra?
Každý, kdo vlastní WWW stránku a je plne registrovaným uživatelem Aukro.cz.

Jak se stát partnerem Aukra? Stačí se jen zaregistrovat do Partnerského Programu, vybrat banner nebo vyhledávací panel a umístit jej na svou WWW stránku. To je všechno! Pro registraci klikněte na banner níže.

 
http://ptp.prasule.eu/promote.php?id=macovo ZONA.CZ Seznam WZ Najdu vše na jednom místě - Najduvse.cz Alfa ElchronToplink - katalog odkazů Citysearch.cz ZDROJ.cz - katalog odkazů Služby pro Váš web a nejen to! http://ptp.prasule.eu/promote2.php?id=macovo